Zaloguj się

login:
hasło:
zapamiętaj mnie | pomoc
logopeda.pl » Współpraca
2009-05-14

Współpraca

 

Logopeda.pl jest w pełni profesjonalnym wortalem internetowym, mającym na celu propagowanie wiedzy logopedycznej oraz jednoczenie zarówno specjalistów z dziedziny logopedii, jak i osób z problemami logopedycznymi. Naszym celem jest połączenie potrzeb obu stron, których wynik poprzedzi sprawna, fachowa i satysfakcjonująca dla obu stron relacja.
 
Aby wortal mógł sprawnie funkcjonować i zdobywać popularność, starannie dbamy o: kontakty z naszymi partnerami, znakomitą jakość zamieszczanych artykułów, aktualności ze świata logopedii oraz przestrzeń, którą inni będą mogli skutecznie wykorzystać do własnej reklamy. 
 
Partnerzy logopeda.pl
 
Mimo krótkiego okresu istnienia wortal logopeda.pl, nawiązał już współpracę z kilkoma instytucjami, a baza partnerów wciąż się powiększa. Celem naszym jest profesjonalizm, wiec dbamy o to, aby wszystkie instytucje i fachowcy, których polecamy były świetnym źródłem porad, informacji i usług. Wortal logopeda.pl jest zwolennikiem współpracy o charakterze obopólnej korzyści.
Jesteśmy otwarci na wszelką współpracę z podmiotami, które realizują podobne cele jak my. Jeśli chcesz, aby Twoja firma/instytucja zostały Partnerem logopeda.pl, prosimy o kontakt z Działem Promocji i Reklamy lub product manager logopeda.pl
 
Artykuły na logopeda.pl
 
Artykuły zamieszczane na logopeda.pl nie są przypadkowymi tekstami. Wszystkie treści poparte są wiedzą i doświadczeniem specjalistów. Wielu z nich podejmuje z nami stałą współpracę. Poza pisaniem artykułów specjalnie dla wortalu logopeda.pl, pełnią także funkcję ekspertów, u których można zasięgać porad na forum podczas dyżurów przeznaczonych specjalnie dla użytkowników wortalu.
Zachęcamy wszystkich specjalistów do podjęcia współpracy z wortalem logopeda.pl. Korzyść jest obustronna, ponieważ artykuły opatrzone nazwiskiem autora będą publikowane na łamach naszego wortalu, przez co są swoistą promocją osób piszących, a jednocześnie będą źródłem informacji dla naszych czytelników. Dla autorów, którzy zdecydują się na szerszą, stałą współpracę, mamy ofertę specjalną.
W sprawie współpracy merytorycznej prosimy o kontakt z product manager logopeda.pl
 
 
Aktualności na logopeda.pl
 
Wortal logopeda.pl jest miejscem, w którym znajdować się będą także treści poświęcone najnowszym wydarzeniom i akcjom związanym z logopedią. Zamieszczane tam będą informacje o konferencjach, szkoleniach, warsztatach i spotkaniach o tematyce logopedycznej. Dawka świeżych i najważniejszych newsów będzie z pewnością pomocna osobom poszukującym tego typu informacji.
Jeśli chcesz, aby informacje o organizowanych przez Ciebie akcjach, szkoleniach i innych, prosimy o kontakt z Działem Promocji i Reklamy.
 
 
Reklama na logopeda.pl
 
Część przestrzeni na wortalu logopeda.pl jest specjalnie przeznaczona dla naszych klientów, którzy chcieliby promować swoją markę. Wszelkiego rodzaju poradnie, specjaliści, wydawnictwa, dystrybutorzy, czy portale pragnące zwiększyć swoją atrakcyjność, z pewnością staną się bardziej znane szerokiemu gronu odbiorów wortalu logopeda.pl.
W sprawie umieszczania reklam prosimy o kontakt z Działem Promocji i Reklamy.
 
Współpraca handlowa
 
Integralną częścią projektu logopeda.pl jest sklep internetowy www.sklep.logopeda.pl.
Naszym celem jest oferowanie terapeutom i pacjentom sprawdzonych produktów o wysokiej wartości dydaktycznej i terapeutycznej. Jeśli reprezentujesz wydawnictwo, producenta pomocy dydaktycznych lub inny podmiot dysponujący ciekawymi i wartościową ofertą z zakresu logopedii, pedagogiki, czy edukacji i chciałbyś, aby Twoje produkty znalazły się w sklepie logopeda.pl, prosimy o kontakt z Działem Handlowym.
 
 
Logopeda.pl jest nowoczesną formą propagowania szerokiej gamy informacji z zakresu logopedii oraz integracji osób potrzebujących porad logopedycznych i ekspertów z tej dziedziny. Jego atrakcyjna, miła dla oka i łatwa w obsłudze forma, a jednocześnie profesjonalna baza informacji, będzie z pewnością świetnie funkcjonować i dostarczać korzyści wszystkim naszym partnerom.
 
Zapraszamy do współpracy!

 

KomentarzeZaloguj się, aby dodać komentarz