Zaloguj się

login:
hasło:
zapamiętaj mnie | pomoc
logopeda.pl » reklama
2009-05-14

reklama

Wortal logopeda.pl jest w pełni profesjonalnym serwisem internetowym, którego głównym zadaniem jest propagowanie wiedzy logopedycznej oraz jednoczenie zarówno specjalistów z dziedziny logopedii, jak i osób z problemami logopedycznymi.
Intensywny rozwój naszego wortalu sprawił, że oprócz dbałości o relacje ze specjalistami i osobami z problemami logopedycznymi postanowiliśmy dać szansę zaprezentowania się szerszej grupie naszych Użytkowników.

Wychodząc zatem na przeciw Waszym oczekiwaniom mamy kilka form reklamy, które pozwolą Wam dotrzeć do szerszej grupy Użytkowników wortalu logopeda.pl.
W zależności od potrzeb na pewno znajdziecie coś dla siebie!

1. Zostań Partnerem logopeda.pl
 W trakcie swojego istnienia wortal logopeda.pl nawiązał już współpracę z kilkoma instytucjami, a baza partnerów wciąż się powiększa. Jesteś wydawcą lub producentem asortymentu, który może zainteresować naszych Użytkowników lub pracujesz w firmie/instytucji, której działania chcesz reklamować? A może chcesz zamieścić swoje logo lub baner na naszej stronie?
Skontaktuj się z Działem Promocji i Reklamy.

Na pewno dostosujemy nasze możliwości do Twoich oczekiwań !

2. Merytoryka na logopeda.pl
Artykuły zamieszczane na logopeda.pl wybierane są ze szczególną dbałością. Zależy nam by treści przez nas prezentowane w jasny i czytelny sposób trafiały do wszystkich osób szukających cennych porad i wskazówek dotyczących tematyki zaburzeń mowy i rozwoju na naszym wortalu.

Również Ty możesz w ten sposób reklamować siebie!
Jesteś wydawcą lub producentem i chcesz pochwalić się swoim asortymentem? Napiszemy specjalnie dla Ciebie artykuł promujący ten właśnie produkt.
Może chcesz pokazać wszystkim swój gabinet lub poradnię bądź zareklamować swoją działalność? Zamieścimy Twój artykuł z aktywnym linkiem w jego treści odsyłającym do Twojej strony.
Jeśli odpowiada Ci taka forma reklamy skontaktuj się z Działem Promocji i Reklamy.

Udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji i pomożemy wybrać najbardziej optymalne rozwiązanie.

3. Aktualności na logopeda.pl
Organizujesz ciekawą konferencję, szkolenie? Chcesz, aby informacja o warsztatach, które planujesz dotarła do jak największej liczby osób zainteresowanych?

Dobrze trafiłeś! Wortal logopeda.pl skupia wokół siebie ogromną społeczność internautów zainteresowanych tematyką zaburzeń mowy i rozwoju.

Ogłaszając na logopeda.pl planowane przez Ciebie przedsięwzięcie masz pewność, że informacja o nim trafi do szerokiego grona osób, które mogą stać się jego uczestnikami!

Nasz Dział Promocji i Reklamy odpowie na każde Twoje pytanie

4. Reklama na www.sklep.logopeda.pl
Wortal www.logopeda.pl to również miejsce, gdzie poza fachową merytoryką, rzetelnym doradztwem i najświeższymi informacjami znajdziesz sklep internetowy www.sklep.logopeda.pl.
Naszym celem jest oferowanie terapeutom i pacjentom sprawdzonych produktów o wysokiej wartości dydaktycznej i terapeutycznej.

Dajemy Ci możliwość specjalnej reklamy Twojego asortymentu! Do dyspozycji oferujemy narzędzia sklepowe, które dodatkowo podkreślą jakość produktu.
Dzięki opcji: Produkt Tygodnia, Promocja, Bestseller możesz być pewny, że informacja o towarze, który będziesz chciał u nas sprzedać w atrakcyjnej formie trafi do Klientów naszego sklepu.
Dowiedz się więcej na temat reklamy na www.sklep.logopeda.pl pisząc do Działu Promocji i Reklamy

Dzięki naszej trosce o kontakty z naszymi partnerami, znakomitą jakość zamieszczanych artykułów, aktualności ze świata logopedii i jedyne tak profesjonalne miejsce przeznaczone do zakupów, jakim jest sklep logopeda.pl stale podnosimy swój status wśród społeczności internetowej.
Możesz mieć pewność, że reklama, którą u nas zamieścisz trafi faktycznie do celowej grupy odbiorców! Każdy, kto nas odwiedza, zainteresowany jest z tematyką zaburzeń mowy i rozwoju. Wielce prawdopodobne, że szuka właśnie Ciebie!

 

Dostępne formy reklamy na wortalu logopeda.pl:

Billboard – dynamiczna forma reklamy z odnośnikiem do promowanej strony. Reklama prezentowana jest na pierwszej stronie portalu. Maksymalny rozmiar bannera to 750x100.

Sponsor kategorii (portal) – prezentacja produktu w formie statycznego bannera jako sponsora głównej kategorii produktów. Banner zawiera nazwę firmy lub produktu oraz przelinkowanie w dowolne miejsce wskazane przez klienta. Reklama prezentowana jest na podstronach: Dla rodziców/ Logopeda radzi/ Zaburzenia mowy/ Zaburzenia rozwoju.

Sponsor kategorii (sklep internetowy) – prezentacja produktu w formie statycznego bannera jako sponsora głównej kategorii produktów. Banner zawiera nazwę firmy lub produktu oraz przelinkowanie w dowolne miejsce wskazane przez klienta. Reklama prezentowana jest na podstronach: Zaburzenia mowy/ Rozwój mowy/ Ćwiczenia artykulacyjne, oddechowe i grafomotoryczne/ Dykcja/ Dysleksja/ Czytanie i pisanie/ Akcesoria logopedyczne/ Programy komputerowe/ Gry/ Puzzle/ Zeszyty ćwiczeń/ Poradniki/ Książki i książki/ Artykuły szkolne/ Zabawki/ Inne

Mailing - wysyłanie e-maili do określonej grupy adresatów, jest formą reklamy pozwalającą dotrzeć do szerokiego grona Klientów.
Opracowanie graficzne: 100 zł (opłata jednorazowa).
Koszt wysłania: 200 zł

Artykuł sponsorowany - pisany jest przez Klienta na dowolnie wybrany temat związany z oferowanymi produktami lub usługami. Może zawierać zdjęcia, wykresy i odsyłacze. Publikowany jest w szablonie redakcyjnym portalu.
 

CENNIK:

 

Czas trwania emisji

Billboard (750x100)
 
Artykuł sponsorowany
 
Promocja produktu w sklepie internetowym - Bestseller
 
Sponsor kategorii
 
1 tydzień100 zł200 zł50 zł60 zł
2 tygodnie140 zł300 zł70 zł85 zł
3 tygodnie200 zł500 zł100 zł120 zł
1 miesiąc240 zł700 zł120 zł144 zł

 

* Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć podatek VAT 23%

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat reklamy w naszym serwisie lub masz własny pomysł na zaprezentowanie się naszym Użytkownikom skontaktuj się z Działem Promocji i Reklamy. Dostosujemy się do Twoich potrzeb i możliwości.


Zapraszamy do współpracy!

KomentarzeZaloguj się, aby dodać komentarz