Zaloguj się

login:
hasło:
zapamiętaj mnie | pomoc
logopeda.pl » Nasi eksperci
2009-05-14

Nasi eksperci

 

Logopeda ogólny
  Marta Baj

Logopeda specjalista wczesnej interwencji, pedagog i terapeuta ręki. Instruktor masażu Shantali. W ramach wczesnej interwencji pracuje z dziećmi najmłodszymi, dziećmi przedwcześnie urodzonymi oraz dziećmi z grupy ryzyka.Specjalizuje się w terapii dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. W pracy z dziećmi pamięta ciepłej atmosferze i dobrej zabawie, która powinna być obecna w trakcie terapii.

Obejrzyj profil eksperta w bazie
 

 

Neurologopeda
Anna Tońska-Szyfelbein

Anna Tońska-Szyfelbein jest neurologopedą, logopedą wczesnej interwencji, terapeutą neurosensomotorycznej integracji odruchów twarzy, pedagogiem terapeutą, terapeutą ręki. Specjalizuje się w pracy z dziećmi: z opóźnionym rozwojem mowy, z zaburzeniami neurologicznymi, ze spektrum autyzmu. Pracuje także z najmłodszymi pacjentami (od urodzenia do 3 r.ż). Interesuje się problematyką zaburzeń SI, dysleksją, ADHD i ADD. Bardzo lubi swoją pracę i wykonuje ją z pasją.

 

 

Surdologopeda
Zenobia Bogdanowska

Zenobia Bogdanowska jest specjalistą w zakresie surdologopedii, neurologopedii, logorytmiki, emisji i higieny głosu, terapii pedagogicznej. Edukator dorosłych, terapeuta wielu metod. Pracuje w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Olsztynie. Jest współautorką projektów z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, konsultantem merytorycznym multimedialnych programów logopedycznych, koordynatorem Klubu „J” dla osób jąkających się oraz „Ambasadorem empatii”.

 


 Surdopedagog

Teresa Małgorzata Wasilewska

Matematyk, surdopedagog, edukator, wykładowca i biegły tłumacz języka migowego (T2). Wieloletni nauczyciel dzieci i młodzieży niesłyszącej. Prowadzi zajęcia z języka migowego na Uniwersytecie Warmińsko- Mazurskim i Szkole Policealnej "Medyk" w Olsztynie. Współpracuje z PZG. Przez wiele lat rzeczoznawca MEN ds. podręczników szkolnych, książek pomocniczych i środków dydaktycznych w szkołach dla niesłyszących. Autorka i współautorka publikacji dotyczących osób niesłyszących i języka migowego.

 


Stomatolog
  Edyta Pulińska

Edyta Pulińska jest specjalistą w zakresie stomatologii ogólnej, zajmuje się całym spektrum schorzeń stomatologicznych oraz profilaktyką. Mali pacjenci czują się w jej gabinecie wyjątkowo dobrze, ponieważ jest to przemiła i bardzo spokojna osoba.
Odwiedź stronę internetową gabinetu stomatologicznego naszego eksperta kliknij tutaj.

 
  Anna Stępowska

Anna Stępowska jest specjalistą w zakresie stomatologii ogólnej, zajmuje się profilaktyką próchnicy u dzieci i dorosłych. Ma bardzo dobry kontakt z dziećmi, wszystkie zabiegi wykonuje bezboleśnie. Wizyty odbywają się w miłej i bezstresowej atmosferze.

Odwiedź stronę internetową gabinetu stomatologicznego naszego eksperta kliknij tutaj www.dentysta.mazury.pl

 

 

Ortodonta
  Dorota Juśkiewicz

Dorota Juśkiewicz jest specjalistą w zakresie ortodoncji, zapobiega i leczy wady zgryzu u dzieci i dorosłych. Przeprowadza również zabiegi ograniczające chrapaniu podczas snu.
Odwiedź stronę internetową gabinetu stomatologicznego naszego eksperta kliknij tutaj.

 

 

KomentarzeZaloguj się, aby dodać komentarz